Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej

O nas

Szanowni Państwo,

w Dental Star prowadzimy leczenie stomatologiczne ukierunkowane przede wszystkim na leczenie ortodontyczne oraz protetyczne. Głównym celem jest dostarczenie Państwu usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej cenie. Osiągamy to dzięki dobrej organizacji pracy i doborze metody leczenia adekwatnej do możliwości finansowych każdego pacjenta, bez obniżania jakości usług.
Naszych Pacjentów staramy się otoczyć jak najlepszą opieką stomatologiczną zgodnie z najnowszymi metodami leczenia przy użyciu wysokiej klasy materiałów i sprzętu stomatologicznego.  Leczenie ortodontyczne odbywa się wg najnowszych wytycznych na wysokiej jakości zamkach i materiałach. Wykonujemy wyciski cyfrowe nowoczesnym skanerem 3shape Trios.

Zapraszamy na LECZENIE ORTODONTYCZNE aparatami stałymi i zdejmowanymi oraz nakładkami Clear Aligner. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę zgryzu z uwzględnieniem centralnej relacji w stawie skroniowo żuchwowym, a nie skupione tylko na prawidłowym zaguzkowaniu zębów zapewniające stabilizację osiągniętych efektów zapewniające wysoki standard leczenia łącząc prawidłową funkcję z estetyką. Nieustannie uczestniczymy w licznych kursach światowej sławy specjalistów by być na bieżąco z rozwijającą się techniką leczenia.

Dzięki nowoczesnym estetycznym wypełnieniom odbudowującym naturalny kształt zębów możecie Państwo cieszyć się pięknym zdrowym uśmiechem. Leczenie wykonujemy w komfortowej, bezstresowej atmosferze, w nowoczesnych i przytulnych wnętrzach. Nasi lekarze to głównie specjaliści w danej dziedzinie stomatologicznej, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.

Dental-Star-05-001
Leczenie  ortodontyczne (aparaty ruchome i stałe) oraz protetyczne (korony, mosty, licówki, protezy zarówno akrylowe, szkieletowe jak i overdenture czyli na precyzyjnych niewidocznych elementach mocujących) przywróci Państwu uśmiech i pełen komfort wymowy i funkcji żucia.

Najmłodszych Pacjentów traktujemy szczególnie. Specjalnie dla nich została stworzona Wróżkolandia Stomatologiczna Kraina dla Dzieci, w której czeka na nich:

  • kącik zabaw – panel interaktywny, różnorodne zabawki i przybory do malowania
  • kolorowy gabinet z postaciami z ulubionych bajek
  • bajki wyświetlane podczas leczenia
  • warsztaty szczotkowania i higieny jamy ustnej
  • diagnostyka i wczesne leczenie wad zgryzu
  • drobne upominki dla każdego

Czystość i higiena to najważniejsze kryteria, jakie musi spełniać gabinet stomatologiczny. Mając na uwadze dobro zarówno pacjentów jak i lekarzy, bezwzględnie przestrzegamy procedur dezynfekcji i sterylizacji. Cały personel Dental Star dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z diagnostyki, procesu leczenia i jego efektu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług – właścicielka Dental Star


lek. stom. specjalista protetyki, 

Master of Science in Orthodontics

Anna Kuc